Gizlilik Politikası

Genel
Bu gizlilik politikası Final Eğitim Kurumları ‘nın çevrimiçi hizmetlerinden herhangi birini kullanan herkese uygulanır. Bu gizlilik politikası, Final”in kişisel bilgilerinizi nasıl toplayacağını ve kullanacağını açıklamaktadır. Kişisel bilgilerinizin toplanması, kullanılması, ifşa edilmesi ve korunması Türkiye dışında yürüklükte olan farklı yasal düzenlemelere tabi olabilir. Ancak buna bakılmaksızın, Final internet sitesini veya Hizmetlerini kullanmanız, bu gizlilik politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir
Final, kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda hiçbir şekil şartına bağlı olmaksızın bu koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler ve/veya güncellemeler için bu koşulları belirli aralıklarla kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Network bu açıklamayı belirli aralıklarla kontrol etmeniz ve gözden geçirmeniz konusunda sizi teşvik etmektedir, böylelikle Network’un hangi bilgileri toplayacağı, bunları nasıl kullanacağı ve kiminle paylaşacağı konuları hakkında her zaman bilgi sahibi olabilirsiniz. Değişikliklerin ve/veya güncellemelerin yayınlanmasından sonra Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri tam ve net bir şekilde bildiğiniz ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Final, bu İnternet sitesinin, Çevrimiçi Hizmetlerin ve Uygulamaların kullanılması sırasında toplanan kullanıcılara ait kişisel bilgileri korumaya büyük bir özen göstermektedir. Network’ün bütünlüğü ve profesyonelliği içinde güvenilirliği azami seviyede sürdürmek en önemli amacımızdır. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini kendi rızaları ile paylaştıklarını ve bu karşılıklı anlaşmanın şartlarının kişisel bilgileri toplarken ve bunları kullanırken uyacağımız kurallar olduğunu kabul etmekteyiz. Bu Gizlilik Politikası, İnternet sitemiz, Çevrimiçi Hizmetlerimiz ve Uygulamalarımız aracılığı ile sağlamış olduğunuz her türlü kişisel veya kişisel olmayan bilgileri kullanmamız ile ilgilidir. Bu Gizlilik Politikası aşağıda bulunan konuları açıklamaktadır:
- Hizmetlerin genel kullanım koşulları
- Hangi tür kişisel bilgileri topluyoruz?
- Kullanıcılar tarafından oluşturulan içerik ve genel aktiviteler
- Üçüncü Taraflarca toplanan bilgiler
- Topladığımız bilgileri nasıl kullanıyoruz?
- Güvenliğe ilişkin taahhüdümüz
Network tarafından toplanan bilgiler
Bazı Final çevrimiçi hizmetleri aracılığıyla, içerik yükleyebilir, anketlerde oy kullanabilir veya başka bir şekilde görüşünüzü paylaşabilir, çevrimiçi haber bültenlerimiz gibi hizmetlerimizden herhangi birine abone olabilir veya çevrimiçi forumlarımızdan ya da topluluklarımızdan herhangi birine katılabilirsiniz. Bu çeşitli hizmetler sırasında, sizden kişisel bilgilerinizi farklı şekil/türlerde toplayabiliriz. Bu sayfalarda toplayabileceğimiz örnek kişisel tanımlanabilir bilgiler şunları içermektedir: e-mail adresi, telefon numarası ve çeşitli Final çevrimiçi hizmetlerine karşı olan ilginiz ve bunları kullanımınız hakkında bilgiler.
Kişisel bilgiler
Kayıt Bilgileri: Bazı Final çevrimiçi hizmetlerine kaydolmak için e-mail adresi, telefon numarası ve nüfus bilgileri (yaş, cinsiyet, şehir ve ikamet edilen ülke) dahil olmak üzere bazı kişisel bilgilerinizi kayıt sırasında paylaşmanız gerekebilir.
Bazı çevrimiçi hizmetlerimize, Facebook veya Twitter gibi üçüncü taraf sosyal medya uygulamalarını kullanarak giriş yapabilirisiniz. Bu uygulamaları kullanarak giriş yapmanız halinde, üçüncü taraf hizmetleri tarafından ( örneğin Facebook) çevrimiçi sosyal profilinizde bulunan bazı bilgilerinizin bize iletilmesini talep etmiş ve rıza göstermiş olursunuz ve üçüncü taraf hizmetleri aracılığı ile sağlanan her türlü bilgiyi bu Gizlilik Politikası uyarınca toplamamız, saklamamız ve kullanmamız konusunda bizi yetkilendirmiş olursunuz. Hizmetlerimize bağlandıktan sonra üçüncü taraf hizmetleri, mevcut profilinizde bulunan bazı ek bilgileri de, kullanmakta olduğunuz çevrimiçi hizmette kişisel bilgilerinizi (örneğin isminiz ve fotoğrafınız) göstermemize imkan sağlamak için bize yollar.
Kullanıcılar tarafından oluşturulan içerik ve genel aktiviteler:
Final herkese açık olan Final çevrimiçi hizmetlerinde bir takım faaliyetlerde bulunmanız için fırsatlar sunar. Bu faaliyetler diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilecek şekilde tasarlanmış olan Final çevrimiçi hizmetlerinde yüklemiş olduğunuz yorumlar, tavsiyeler, oylar ve diğer öğeler dahil olmak üzere yapmış olduğunuz her türlü harekettir. Adınız veya kimliğiniz ya da resminiz veya fotoğrafınız ile birlikte genel aktivitelerde ifşa ettiğiniz her türlü bilgi kamuya açık hale gelir ve Final tarafından tüm medyada çevrim içi ve çevrim dışı tanıtım veya ticari amaçlarla kullanılabilir. Genel aktivitelerde faaliyette bulunmayı seçerseniz, yüklemiş olduğunuz her türlü kişisel bilginin okunulabilir, kullanılabilir, paylaşılabilir ve bu alanlardaki diğer kullanıcılar tarafından kullanılabilir olduğunu ve size istenmeyen mesajların gönderilmesinde kullanılabileceğini bilmelisiniz. Genel aktivitelerdeki faaliyetleriniz diğer internet sitelerinde, bloglarda veya yayınlarda gözükebilir.
Final , bu forumlara yüklemeye karar verdiğiniz tanımlanabilir kişisel bilgilerinizden sorumlu değildir ve Final genel aktivitelerde yapmış olduğunuz herhangi bir faaliyeti ya da genel aktivitelerdeki faaliyetinizin sonucu olan herhangi bir iletiyi yayınlama, yayından kaldırma, silme veya değiştirme konularında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kendi yorumunuz bulunsun veya bulunmasın, herhangi bir Final yazısını veya içeriğini bir üçüncü taraf sosyal profilinde, paylaşırsanız ya da bunlar hakkında tavsiyede bulunursanız, bu eyleminiz üçüncü taraf Gizlilik Politikasına tabidir. Final, kullanıcı deneyimlerini geliştirmek için bu tür yorumları ve eylemleri izler.
Final veya bunun aracılığıyla herhangi bir hesaba kaydolduysanız, genel aktivitelerdeki faaliyetleriniz takip edilecek ve online hizmetlerimizde toplanacaktır. Genel aktivitelere katılarak, genel aktivitelerdeki faaliyetlerinizin çevrimiçi hizmetlerimiz aracılığıyla paylaşılmasını ve görüntülenmesine rıza göstermiş olursunuz. Aynı zamanda, genel aktiviteler RDF site özeti (RSS) yayına, Uygulama Programı Arabirimine (UPA) dahil edilebilir ve diğer formatlar aracılığı ile diğer Üçüncü Taraf hizmetlerine erişilebilir kılınabilir.
Çocukların kullanımlarının velileri denetiminde yapıldığı varsayılır.İstenilen durumda destek@bolbolders.com üzerinden iletişime geçilerek sistemdeki mevcut verilerinin silinmesi talep edilebilir.
Üçüncü Taraf tarafından Toplanan Bilgiler
Final çevrimiçi hizmetleri kullanıcılara kişiselleştirilmiş tavsiyelerde bulunmak, hizmet performans analizlerini toplamak amacıyla ve kişisel reklamlar için Üçüncü taraf hizmetlerinden yararlanır. Bu Üçüncü taraf hizmetleri kullanıcıların kişisel olmayan bilgilerini izlemek için çerez, web işaretçisi veya diğer teknolojilere yer verebilir yada tanımlayabilir.
Final Üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları tarafından kullanılan çerezlere veya diğer izleme teknolojilerine erişim imkanı veya bunlar üzerinde yada bunların ne şekilde kullanılacağı konusunda bir kontrolü bulunmamaktadır.
Network Bilgileri Nasıl Kullanıyor
Final toplamış olduğu bilgileri Final çevrimiçi hizmetlerini kullanmanızı sağlamak, elektronik haber bültenini yollamak gibi bazı ürün ve hizmetlere ilişkin isteklerinizi yerine getirmek, ve anketler, mesaj panoları gibi belirli hizmetlere katılımınızı sağlamak için kullanır.
İstatistiksel Analizler. Final , ürün geliştirme amacıyla Final çevrimiçi hizmetlerinin kullanıcılarına ve bunların aboneliklerine ilişkin istatistiksel, demografik ve pazarlama analizleri yürütür ve genel olarak reklam verenleri aboneler hakkında bilgilendirir. Bu bilgiler çevrimiçi hizmetlerimizin performanslarını izlemek için yapılan analizler dahil olmak üzere analiz amacıyla kullanılır.
Deneyimlerinizin Kişiselleştirilmesi. Final toplanan bilgileri reklamın hedef kitlesine en uygun olan kullanıcılara reklam yapılmasına imkan vermek için kullanır. Bu bilgiler, Network çevrimiçi hizmetlerine erişim sağlarken kullanmış olduğunuz cihazın tipine göre daha iyi bir deneyim sağlayabilmeniz için çevrimiçi hizmetlerinin bazı özelliklerinin kişiselleştirilmesi için kullanılabilir.
Bunun yanı sıra, Network toplamış olduğu tanımlanabilir olmayan bilgileri Final çevrimiçi hizmetlerinin içeriğini ve dizaynını geliştirmek, daha ilgili pazarlama mesajları ve reklamları iletmek ve Internet deneyimlerinizi kişiselleştirmemize imkan vermek için kullanır.
Kişisel bilginizin saklanması Final ilgili işlemler için gerekli olduğu sürece kişisel bilgilerinizi saklayacaktır. Sizin Final çevrimiçi üyeliğinizi iptal etmeniz Final”e olan tüm katkılarınızın ve/veya tarama geçmişinizin silineceğini güvence altına almaz. Kullanıcı katılımlı öğeler, genel olarak, alınmasına neden olan amacın gerektirdiği süre boyunca tutulacaktır.
Güvenlik Taahhüdümüz Final , yetkisiz erişimlerden korunmak ve bu erişimlerin engellenmesine yardımcı olmak, veri güvenliğini sürdürmek ve çevrimiçi olarak toplanan bilgileri doğru bir şekilde kullanmak amacıyla ticari olarak makul fiziksel, teknik, idari ve yönetimsel prosedürler belirlemiştir. Unutmayın ki, İnternet üzerinden yapılan hiç bir gönderim veya elektronik depolama yöntemi yüzde yüz güvenli değildir.
Anasayfaya Dön